Tokat Erbaa Asma Yaprağı 500Gr (Vakumlu)

Tokat Erbaa Asma Yaprağı 500Gr (Vakumlu)
Tokat Erbaa Asma Yaprağı 500Gr (Vakumlu)

Tokat Erbaa Asma Yaprağı 500Gr (Vakumlu)

Fiyatı :
8,90 TL
Öncelikli amaçlarından birisi müşteri memmuniyeti olup kaliteden taviz vermemek size en iyi asma yaprağını ulaştırmaktır.
Adet:
1006
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Tokat Yaprağı Hakkında!

 

Tokat İli Erbaa İlçesinin Meşhur Hakiki salamura Bağ Yaprağı. Nisan sonu, Mayıs başında ilk çıkan yapraklar ile asmaların ucunda haziranda çıkan son sürgün yapraklarından imal edilmiştir. 1.Kalite ürün.Türk Gıda Kodeksine uygundur. Serin ve Kuru yerde Raf Ömrü Üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

Erbaa yöresinin üzüm yaprağı Türk mutfak kültüründe geniş bir yer kaplar. Tokat yaprağı diye de meşhurdur. Yaprağının ince oluşu ve tencerede kolayca pişmesi ve lezzetidir onu meşhur eden. Farklı şehirlerde yetişen üzüm yapraklarının da büyük şehirlerde Tokat Yaprağı diye satıldığı gözlemlenmektedir. Ayrıca yörede ( Erbaa ) yetişen üzümlerin lezzeti de bambaşkadır. Çeşitli türleri olmakla birlikte, en yaygın olanı KAZOVA türü üzümlerdir. Bu üzümlerin şeker oranı hayli yüksektir.

Erbaa Has Yaprak Hakkında!
 
Firmamız 2008 yılında Zirve gıda Erbaa Has Yaprak adı altında üretime başlamıştır. Firmamız ortaklarından Ahmet KADA 20 yılı aşkındır Yaprak alım ve satım işleri ile uğraşmakta olup iyi bir tecrübeye sahiptir.Firmamızın öncelikli amaçlarından birisi müşteri memmuniyeti olup kaliteden taviz vermemektir.


www.YoreselTatlarimiz.com' da satılan tüm yöresel ürünler gerçek yöresinden ve o yörenin en meşhur markalarından sizin için özenle tedarik edilmektedir.Yöresel Ürünler sipariş üzere özel olarak yöresinden getirilmekte, bu sayede en taze ve sağlıklı biçimde size ulaştırılmaktadır.Yöresel Tatlarımız'ı farklı kılan özellik budur.

Bu ürünü alanlar bunları da aldı...
Yöresel Tatlarımızı Sizlere Nasıl Ulaştırıyoruz?
İADE EDEBİLİRMİYİM
TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti prensibimiz gereğince tüm ürünlerinin en lezzetli halleriyle sofralarınızda yer alıncaya kadar garantimiz altındadır.
TEDARİK SÜREÇLERİ HAKKINDA
Siparişinizde yer alan ürünler yörelerinden özel olarak tedarik edilir. Ortalama 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.
Etiketler:
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.