Telli Peynir 1Kg

Telli Peynir 1Kg
Telli Peynir 1Kg

Telli Peynir 1Kg

Fiyatı :
26,90 TL
Muhteşem kuymaklarınızın yapımında kullanılan enfes uzadıkça uzayan lezzet...
Adet:
1000
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Trabzon yöresine özgü, kaşar peynirine benzeyen, sarımtırak renkli, lif lif ayrılabilen, ısıtıldığında uzayan, az tuzlu bir peynirdir. Genellikle Kuymak yapımında kullanılır. Börek ve çörek yapımında ve sofrada da tüketilir.

 

Tonya Koop Hakkında !

 

Kooperatif,Tonya İlçesinde 5 Mahalle ve 17 Köylerinin ortak olduğu 2900 üyesi mevcuttur.ilçede potansiyel oluşturan Süt hammaddesini değerlendirmek için 1971Yılında 5 ton gün kapasite ile kurulan yılında Süt mamulleri üretim ve pazarlaması için SÜT Fabrikası olarak üretime başladı. 1974 yılında 5 ton/gün kapasiteli olarak kurulan tesis 1980 –1990 yılları arasında önce 20 ton sonra 40 ton/gün kapasiteye çıkarılmıştır. Koop.Süt fabrikası, İlçe nin ekonomik can damarı durumundadır. Ekonomik girdi-istihdam –sosyal yapı olarak ilçeye katkıları büyük bir ekonomik olaydır. Kooperatif ürettiği kalite belgeli, Kaşar peynir, Beyaz peynir, Tereyağı, lor peyniri, Yoğurt ve ayran üretimi yapmaktadır.

 

www.YoreselTatlarimiz.com 'da satılan tüm yöresel ürünler gerçek yöresinden ve o yörenin en meşhur markalarından sizin için özenle tedarik edilmektedir. Yöresel Ürünler sipariş üzere özel olarak yöresinden getirilmekte, bu sayede en taze ve sağlıklı biçimde size ulaştırılmaktadır.Yöresel Tatlarımız 'ı farklı kılan özellik budur.

Bu ürünü alanlar bunları da aldı...
Yöresel Tatlarımızı Sizlere Nasıl Ulaştırıyoruz?
İADE EDEBİLİRMİYİM
TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti prensibimiz gereğince tüm ürünlerinin en lezzetli halleriyle sofralarınızda yer alıncaya kadar garantimiz altındadır.
TEDARİK SÜREÇLERİ HAKKINDA
Siparişinizde yer alan ürünler yörelerinden özel olarak tedarik edilir. Ortalama 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.
Etiketler:
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.