Poucheese (Bohça Peyniri) 8 adet

Poucheese (Bohça Peyniri) 8 adet
Poucheese (Bohça Peyniri) 8 adet Poucheese (Bohça Peyniri) 8 adet Poucheese (Bohça Peyniri) 8 adet

Poucheese (Bohça Peyniri) 8 adet

Fiyatı :
15,90 TL
Dışı da Peynir, içi de Peynir! İçinde ayrı, dışında ayrı bir lezzet saklı, bohçanın bağlandığı ip dahil tamamı peynirden yapılan çok özel bir ürün...
Adet:
998
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Poucheese (Bohça Peyniri)

 

Dışı da Peynir, içi de Peynir! İçinde ayrı, dışında ayrı bir lezzet saklı, bohçanın bağlandığı ip dahil tamamı peynirden yapılan çok özel bir ürün. Mutlaka denemelisiniz.

 

Ülkemizde yakın geçmişe değin üretilmeyen ve değişik tat ve lezzetteki Bohça peynirin hikayesi Osmanlı dönemine kadar uzanıyor. Kafkaslardan gelerek Rize ve Artvin çevrelerine yerleşenlerin geleneksel ve özel günlerinde hazırladığı ve misafirlerine sunduğu bir lezzet olan bohça peynirinin sütten olması bereketi ve verimliliği simgelerken, içindeki ceviz güç ve kuvveti temsil ediyor. İçine katılan baharatların da hayatın tadını ve tuzunu tanımladığı lezzet dolu karışım, özellikle düğün törenlerinde dağıtılarak, evlenen çifte bereket getirmesi dilenirmiş.

 

Rize ve Artvin civarında tanınan Bohça Peyniri, İngilizce’de Pouch "bohça, kese, torba” ve cheese "peynir” kelimeleri biraraya getirilerek, Poucheese adıyla tüketicilere sunuldu. Poucheese, Türk lezzetlerini dünya mutfaklarında tattırmak, Anadolu’nun Bohça Peyniri’ni Türkiye’de sofralara yerleştirmek amacıyla Gündoğdu Gıda tarafından geliştirildi.

 

Pastörize tam yağlı inek sütü, peynir mayası, tuz, karabiber, ceviz, dereotu ve kekikten oluşan "Poucheese”in ipi de peynir ve protein, kalsiyum ve vitaminlerce oldukça zengin.

 

1 Paket 176gr’dır ve 8 adet bohça peynir bulunmaktadır.

 
Gündoğdu Gıda Hakkında 
 
Gıda sektöründe 39 yıldır var olabilmek, verdiğiniz her ürünün arkasında güvenle durabilmekle mümkündür.

Faaliyetlerine 1975 yılında İstanbul Unkapanı Gıda Sitesinde başlayan Gündoğdu, bugün uluslararası zincirlere ve yüzlerce noktaya ürün veren bir firma seviyesine ulaşmıştır. 

Yıllara dayanan birikimimizi kullanarak her zaman beraber çalıştığımız esnaf ve müşterilerimizi kendi ortağımız gibi benimsedik. Tüketicilerimizin memnuniyeti için gerekli hizmet ve doğallık konusunda asla ödün vermedik. İnsan sağlığı için gıda güvenliği ve kalite sürekliliğinin her şeyden önce geldiğininin bilincinde olduğumuzdan, tüm ürünlerimiz için Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nca onaylanan Gıda Sicil Sertifikaları'na ve ISO HACCP ve BRC Belgelerine sahip olduk. 

Dünya peynirleriyle rekabet edecek lezzet ve çeşitliliğe sahip, mevsimine göre koyun, keçi ve inek sütlerini pastörize ederek üretmiş olduğumuz yöresel ve geleneksel ürünlerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 


Amacımız her zaman, sizleri ve müþterilinizi memnun edebilmektedir.

 

 www.YoreselTatlarimiz.com' da satılan tüm yöresel ürünler gerçek yöresinden ve o yörenin en meşhur markalarından sizin için özenle tedarik edilmektedir.Yöresel Ürünler sipariş üzere özel olarak yöresinden getirilmekte, bu sayede en taze ve sağlıklı biçimde size ulaştırılmaktadır.Yöresel Tatlarımız'ı farklı kılan özellik budur.

Bu ürünü alanlar bunları da aldı...
Yöresel Tatlarımızı Sizlere Nasıl Ulaştırıyoruz?
İADE EDEBİLİRMİYİM
TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti prensibimiz gereğince tüm ürünlerinin en lezzetli halleriyle sofralarınızda yer alıncaya kadar garantimiz altındadır.
TEDARİK SÜREÇLERİ HAKKINDA
Siparişinizde yer alan ürünler yörelerinden özel olarak tedarik edilir. Ortalama 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.
Etiketler:
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.