Organik Şalgam Suyu Acısız 1Lt Cam Şişe

Organik Şalgam Suyu Acısız 1Lt Cam Şişe
Organik Şalgam Suyu Acısız 1Lt Cam Şişe Organik Şalgam Suyu Acısız 1Lt Cam Şişe

Organik Şalgam Suyu Acısız 1Lt Cam Şişe

Markası : Kilikya - Adana
Fiyatı :
8,90 TL
Vücuttaki toksinleri atmak için faydalı bir içecek olan şalgam, yapımı aşamasında kullanılan sebzeler sayesinde iştah açıcı özelliktedir...
Adet:
1003
ÜRÜN AÇIKLAMASI
Organik Şalgam Suyu ! Üstelik Sağlıklı Cam Şişede !

Doğal ortamda yetiştirilen ve işletmeye ön yıkaması yapılmış olarak gelen mor havuçlar, tesisimizde ikinci kez yıkanarak, ayıklama işlemine tabi tutulur, akabinde doğranıp fermantasyon tanklarına alınır.
 
Yine doğal ortamda yetiştirilerek elde edilen bulgur unu(düğücük)ve tuz ilavesi yapılarak fermantasyona bırakılır. Ortalama 45 günün sonunda fermantasyonu tamamlanmış olur ve konusunda uzman personel tarafından laboratuarda kontrolleri yapılır.
 
Kontrol aşamasından geçen ürünlerimiz, isteğe bağlı olarak ACILI VE ACISIZ organik biber takviyesiyle acılandırılmış olarak filtre edilip dolum tanklarına alınır. Dolum tanklarına alınan şalgam suyu tam otomatik dolum makineleriyle el değmeden şişelenerek ambalajlanır ve tüketiciye sunulur.

Kilikya Hakkında!
 
2006 yılı ortalarında; artan ihtiyaçlara karşılık vereceğini düşündüğü şehir merkezi içerisinde olan, 18.874 m² kapalı alana sahip içinde dört katlı idari bina ve depoları barındıran kompleksi satın alarak, kompleksi daha verimli hale getirecek tadilat ve düzenleme çalışmalarına başladı. 2007 yılı başında yapımını bitirdiği yeni binasına taşınan şirket, büyüyen kadrosu, yenilenen teknolojisiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır.

 

Şu anda kendi dağıtım kompleksinde; 14 farklı bayilik, 5.000’in üzerinde ürün çeşidi, profesyonel personel kadrosu ve büyük dağıtım filosu ile dört ilde 3.200’den fazla müşteriye dağıtım yapan ender firmalardan birisi olarak SE-FA NAS Dağıtım ve Pazarlama Ltd. Şti. bölgenin çağdaş ve gelişen yüzünü temsil etmektedir. Firmamız faaliyet alanını geliştirerek; dağıtım alanındaki tecrübe ve başarısını üretim alanına taşıma kararı almıştır.

 

www.YoreselTatlarimiz.com' da satılan tüm yöresel ürünler gerçek yöresinden ve o yörenin en meşhur markalarından sizin için özenle tedarik edilmektedir.Yöresel Ürünler sipariş üzere özel olarak yöresinden getirilmekte, bu sayede en taze ve sağlıklı biçimde size ulaştırılmaktadır.Yöresel Tatlarımız'ı farklı kılan özellik budur.

Bu ürünü alanlar bunları da aldı...
Yöresel Tatlarımızı Sizlere Nasıl Ulaştırıyoruz?
İADE EDEBİLİRMİYİM
TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti prensibimiz gereğince tüm ürünlerinin en lezzetli halleriyle sofralarınızda yer alıncaya kadar garantimiz altındadır.
TEDARİK SÜREÇLERİ HAKKINDA
Siparişinizde yer alan ürünler yörelerinden özel olarak tedarik edilir. Ortalama 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.
Etiketler:
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.