Künefe Peyniri 1Kg

Künefe Peyniri 1Kg
Künefe Peyniri 1Kg

Künefe Peyniri 1Kg

Fiyatı :
20,90 TL
Tuzsuz özel künefe peyniri. Lezzetli künefeler yapımında kullanılan özel bir peynirdir.
Adet:
1000
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Künefe Peyniri Hakkında!

 
Tuzsuz özel künefe peyniri. Künefe yapımında kullanılan özel bir peynirdir.
Künefe, kadayıf ve peynirden yapılan ve sıcak olarak servis edilen,Hatay yöremize ait bir tatlı çeşididir. Anavatanı Hatay olan künefe, Yöreye has tadıyla damaklarda yeretmiş bir tatlıdır.Künefenin birden fazla çeşidi olmasına rağmen genel yapılış yöntemi aynıdır. İki katman kadayıf arasına tuzsuz özel bir cins peynir koyularak hafifçe pişirilir ve üzerine çok koyulaşmamış şeker şurubu katılır.

Antakya Uzun Çarşı Hakkında!

Faris BAYAL’ın kurucusu olduğu Uzun çarsı baharatçısı 1999 yılında Antakya’da imal ettiği biber salçasını toptan ve parekende satışını yaparak faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra ürün yelpezesini genişleten firmamız Antakya’nın il bazında hiçbir tanıtımının yapılmamasından dolayı satmış oldukları mahalli ürünlerimizin tanıtımının çok zor olacağını göz önünde bulundurarak müşterimiz bu ürünlere ulaşamıyorsa biz müşterimize ulaşırız sloganıyla yola çıkarak ürünlerini 2001 yılından itibaren Ayrancı, Çankaya, Sıhhıye, Ümitköy, Kadıköy, Yeşilköy, Karadeniz Ereğli ve Konya sosyete pazarlarına stand kurarak birçok zorluklarla sizlere ulaştırmıştır. Bunun yeterli olmayacağını düşünen firmamız "Ankara Ataturk Kültür Merkezi'nde" düzenlenen 48 ayrı hediyelik eşya ve ihtisas fuarlarında "Antakya Evi" kurarak elimizden geldiğince ürünlerimizle sizleri buluşturmuştur.
 

www.YoreselTatlarimiz.com'da satılan tüm yöresel ürünler gerçek yöresinden ve o yörenin en meşhur markalarından sizin için özenle tedarik edilmektedir. Yöresel Ürünler sipariş üzere özel olarak  yöresinden getirilmekte, bu sayede en taze ve sağlıklı biçimde size ulaştırılmaktadır. Yöresel Tatlarımız'ı farklı kılan özellik budur. 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı...
Yöresel Tatlarımızı Sizlere Nasıl Ulaştırıyoruz?
İADE EDEBİLİRMİYİM
TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti prensibimiz gereğince tüm ürünlerinin en lezzetli halleriyle sofralarınızda yer alıncaya kadar garantimiz altındadır.
TEDARİK SÜREÇLERİ HAKKINDA
Siparişinizde yer alan ürünler yörelerinden özel olarak tedarik edilir. Ortalama 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.
Etiketler:
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.