Kozalak Reçeli 410 Gr

Kozalak Reçeli 410 Gr
Kozalak Reçeli 410 Gr

Kozalak Reçeli 410 Gr

Markası : Anabolu - Bolu
Fiyatı :
20,90 TL
Bolu Dağları'na mis kokusunu veren çam ormanlarından toplanan kozalaklar gıdadan kozmetiğe, ilaç sektörüne kadar birçok alanda kullanılır.
Adet:
1002
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Kozalak Reçeli Hakkında !

Bolu Dağları'na mis kokusunu veren çam ormanlarından toplanan kozalaklar gıdadan kozmetiğe, ilaç sektörüne kadar birçok alanda kullanılır. Gizli bir tarife sahip olan kozalak reçeli ise, Türkiye'de ilk kez Behder tarafından üretilmiş ve satışa sunulmuştur. Anabolu Kozalak Reçeli, Behder'in %100 hijyenik üretim tesisinde, sağlıklı koşullarda üretilir ve paketlenir. Zengin kahvaltı sofralarının baş köşesinde yerini alan kozalak reçeli, eşsiz bir lezzete sahiptir. Ayrıca kurabiye ve çöreklerde süsleme ve lezzet katma amacıyla da kullanılabilir.

İçindekiler: Taze çam kozalağı,şeker,limontuzu. 100 gr 55 gr meyve ile hazırlanmıştır.

Raf ömrü 2 yıldır. 

Anabolu Hakkında !

Muhteşem bir doğa ve Türk Mutfağı dendiğinde ülkemizin ilk akla gelen yöresi BOLU'nun bu iki güzelliğini birleştiren BEHDER, tamamen kadın girişimcilerden oluşan kadrosu ve yüzyıllardır uygulanan geleneksel, doğal üretim tekniklerini,BOLU'nun eşsiz doğasında yetişen tahıl, meyve ve sebzelerle buluşturarak, tamamen hijyenik koşullarda imal edip yine aynı anlayışla pazara sunmaktadır. 

ANABOLU Markası altında üretimi gerçekleştirilen, tamamen Bolu iline özgü Tarhana, Erişte, Kuşburnu ve Kızılcık Marmelatı, Dağçileği Reçeli, Sirke çeşitleri ve yöreye özgü bir peynir çeşidi Keş yanında çok özel bir ürün olan ve ilk defa Behder tarafından pazara sunulan Kozalak Reçeli, ve şifa çorbası olarak anılan eşşiz bir lezzete sahip Kızılcık Tarhanasıyla üretime başladığı günden itibaren sektörde çok özel bir yere sahip olmuştur.

 

www.YoreselTatlarimiz.com' da satılan tüm yöresel ürünler gerçek yöresinden ve o yörenin en meşhur markalarından sizin için özenle tedarik edilmektedir. Yöresel Ürünler sipariş üzere özel olarak yöresinden getirilmekte, bu sayede en taze ve sağlıklı biçimde size ulaştırılmaktadır. Yöresel Tatlarımız'ı farklı kılan özellik budur.

Bu ürünü alanlar bunları da aldı...
Yöresel Tatlarımızı Sizlere Nasıl Ulaştırıyoruz?
İADE EDEBİLİRMİYİM
TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti prensibimiz gereğince tüm ürünlerinin en lezzetli halleriyle sofralarınızda yer alıncaya kadar garantimiz altındadır.
TEDARİK SÜREÇLERİ HAKKINDA
Siparişinizde yer alan ürünler yörelerinden özel olarak tedarik edilir. Ortalama 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.
Etiketler:
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.