Keçi Boynuzu (Harnup) Pekmezi 800Gr

Keçi Boynuzu (Harnup) Pekmezi 800Gr
Keçi Boynuzu (Harnup) Pekmezi 800Gr

Keçi Boynuzu (Harnup) Pekmezi 800Gr

Markası : Yenigün - Antalya
Fiyatı :
14,90 TL
Keçiboynuzu (harnup) pekmezi, iyi beslenmesi gereken yetişkinler, çocuklar ve gebeler için oldukça faydalı bir besin kaynağıdır.
Adet:
1002
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Keçi Boynuzu Pekmezi Hakkında!

 

Hiçbir katkı maddesi içermeyen Harnup Keçiboynuzu Pekmezi genellikle dağlık bölgelerde yetişen afrodizyak etkisi olduğu yıllardan beri düşünülen keçiboynuzu önce değirmenlerde kırılıp,vakumlu kazanlarda kaynatılarak koyulaştırılır.

 

Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan hazırlanan pekmez tamamen natureldir.İçerdiği birçok vitamin ve minerallerle kan yapıcı ve vücuttaki toksinleri zaklaştırabilir.Özellikle büyüme çağındaki çocuklar ve hamileler kullanabilir. Sigara içen kişilerde broşları temizlediği düşünülen pekmez ,sade,süt veya yoğurtla karıştırılarak tüketilebilir. Keçiboynuzu Pekmezi aynı zamanda doğal bir enerji kaynağıdır.

Yenigün Hakkında!

 

1914 yılından bugüne kadar 4 nesildir aynı lezzetleri koruyarak Antalya’da faaliyetlerine devam eden Yenigün Gıda şu anda 9000 m2 lik kapalı alana sahip bir tesiste ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile HACCP Gıda Güvenliği Sistemi standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır.( Almanya merkezli TÜV SÜD akreditasyon firması tarafından sertifikalandırılmıştır).

 

Üretmiş olduğu yüksek kalite düzeyindeki farklı reçel çeşitleri ile, yıllardır reçel sektöründe saygı duyulan kuruluşlarından biri olan Yenigün Gıda’nın önemli özelliklerinden birisi de, Antalya’nın beğenilen yöresel lezzetlerini Türkiye ve Dünya pazarlarında seçkin noktalara ulaştırmasıdır.

 

Reçelin yanında özel biberiye turşusu ve diğer turşu çeşitleri, doğal pekmez çeşitleri ( bilhassa Harnup pekmezinde Türkiye pazarının önemli bir bölümünü elinde tutmaktadır), lokumlar ve aromalı toz içecekler ile de oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Yenigün Gıda, üretiminin %50’sini Avrupa ülkeleri ve Avustralya, Amerika gibi çeşitli ülkelere ihraç etmektedir.

 

www.YoreselTatlarimiz.com' da satılan tüm yöresel ürünler gerçek yöresinden ve o yörenin en meşhur markalarından sizin için özenle tedarik edilmektedir.Yöresel Ürünler sipariş üzere özel olarak yöresinden getirilmekte, bu sayede en taze ve sağlıklı biçimde size ulaştırılmaktadır.Yöresel Tatlarımız'ı farklı kılan özellik budur.

Bu ürünü alanlar bunları da aldı...
Yöresel Tatlarımızı Sizlere Nasıl Ulaştırıyoruz?
İADE EDEBİLİRMİYİM
TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti prensibimiz gereğince tüm ürünlerinin en lezzetli halleriyle sofralarınızda yer alıncaya kadar garantimiz altındadır.
TEDARİK SÜREÇLERİ HAKKINDA
Siparişinizde yer alan ürünler yörelerinden özel olarak tedarik edilir. Ortalama 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.
Etiketler:
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.