Erzurum Civil (Çeçil) Peyniri 1 Kg

Erzurum Civil (Çeçil)  Peyniri 1 Kg
Erzurum Civil (Çeçil)  Peyniri 1 Kg Erzurum Civil (Çeçil)  Peyniri 1 Kg Erzurum Civil (Çeçil)  Peyniri 1 Kg

Erzurum Civil (Çeçil) Peyniri 1 Kg

Markası : Leben - Erzurum
Fiyatı :
24,90 TL
Yağsız inek sütünden yapılan peynir kalorisi çok düşük olduğundan diyet yapanlara lezzetli bir yardımcı...
Adet:
1002
ÜRÜN AÇIKLAMASI
Lezzetli ve Hafif!
 
Yapımında daha çok yağsız inek sütü kullanılır. Erzurum ve Kars halkı tarafından çok sevilen peynir yörede oldukça fazla tüketilir. Peynir yapımında genellikle tereyağı yapımı için kreması alınmış yağsız süt kullanılır.Peynir, yağı az ve kalorisi düşük olduğundan (143 kcal/100 gr) kilo problemi olanlar ile diyet yapanlar için ideal bir peynirdir.
 
Doğrudan yağsız sütten yada ekşitilmiş yağlı süt yayıklanarak yapılır.Yağı az,proteini fazla bir peynirdir.Kahvaltılık olarak veya eritilmeye uygun bir peynir olduğundan börek ve tatlı çeşitlerinde kullanılabilir.

 

Leben Gıda Hakkında!

 

2000 yılında kurulmuş olmasına rağmen şirketimiz tarihçesi 1977 yılına kadar gitmektedir. Babamız Merhum Naci DOLAR’ın yirmi yılı aşkın gıda sektörü tecrübesinden aldığımız ilhamla 200m2’lik mütevazı bir üretim tesisi ile başladığımız süt ürünleri imalatımız bugün itibari ile 2.000m2’lik entegre tesisimizde 12 ay devam etmektedir. Şirketimiz profesyonel kadrosu çok uzun yıllardır gıda üretim sektöründe çalışmakta olup ürünlerimizin tamamı gıda mühendisi ve gıda teknikeri gözetim – denetiminde en son teknolojiye sahip makine ve ekipmanları ile el değmeden üretilmektedir.

 

www.YoreselTatlarimiz.com' da satılan tüm yöresel ürünler gerçek yöresinden ve o yörenin en meşhur markalarından sizin için özenle tedarik edilmektedir.Yöresel Ürünler sipariş üzere özel olarak yöresinden getirilmekte, bu sayede en taze ve sağlıklı biçimde size ulaştırılmaktadır.Yöresel Tatlarımız'ı farklı kılan özellik budur.

Bu ürünü alanlar bunları da aldı...
Yöresel Tatlarımızı Sizlere Nasıl Ulaştırıyoruz?
İADE EDEBİLİRMİYİM
TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti prensibimiz gereğince tüm ürünlerinin en lezzetli halleriyle sofralarınızda yer alıncaya kadar garantimiz altındadır.
TEDARİK SÜREÇLERİ HAKKINDA
Siparişinizde yer alan ürünler yörelerinden özel olarak tedarik edilir. Ortalama 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.
Etiketler:
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.