Damla Sakızı Macunu 400 Gr

Damla Sakızı Macunu 400 Gr
Damla Sakızı Macunu 400 Gr

Damla Sakızı Macunu 400 Gr

Markası : Doğbes - Bursa
Fiyatı :
14,50 TL
Türk kahvesinin içine şeker yerine konulduğunda inanılmaz lezzet katan damla sakızı macunun vazgeçemeyecek siniz.
Adet:
1004
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Sakız Adası'n da yetişen sakız ağalarından elde edilen doğal damla sakızından üretilmiştir. Mide rahatsızlıklarında faydalıdır.

 

Doğbes (Öz Arı Doğal Gıda) Hakkında!
Firmamız 2002 yılı Mayıs ayında Bursa'da kurulmuştur. Doğal olmayı ve doğal olan her türlü gıdayı üretmeyi ve pazarlamayı kurulduğu ilk günden amaç edinen firmamız bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Bu yönde çalışmalarına ağırlık veren ÖZ ARI DOĞAL GIDA tüketicisine en doğal besinleri sunabilmek arzusu ile markalaşma yoluna gitmiş ve DOĞBES (Doğal Besinler)'i markası olarak tescillemiştir. DOĞBES ürünleri üretiminde kesinlikle koruyucu katkı maddeleri, gıda boyaları ve kimyasalları kullanılmamaktadır.

 

DOĞBES her türlü gıdanın doğallığını koruyarak evlerde yapılan özen ve titizlikle üretimini gerçekleştirmektedir. DOĞBES üretimini yaptığı tüm ürünlerde "TARLADAN MUTFAĞA DOĞALLIK" ilkesinden hiçbir şekilde taviz vermeden üretimini gerçekleştirmektedir.Günlük 150 - 200 kg reçel üretmektedir. DOĞBES bugün 36 çeşit Reçel (domates, patlıcan, damla sakızı, karadut, bergamot, turunç v.b.), 2 çeşit Marmelat (kızılcık, kuşburnu), Bal Gurubu (çiçek, çam, kekik, kestane) Pekmez grubu (üzüm, dut, karadut, harnup, nar) ve Kahvaltılık Acı sos (çemen) üretip pazarlamaktadır.

 

www.YoreselTatlarimiz.com 'da satılan tüm yöresel ürünler gerçek yöresinden ve o yörenin en meşhur markalarından sizin için özenle tedarik edilmektedir.Yöresel Ürünler sipariş üzere özel olarak yöresinden getirilmekte, bu sayede en taze ve sağlıklı biçimde size ulaştırılmaktadır.Yöresel Tatlarımız'ı farklı kılan özellik budur.

Bu ürünü alanlar bunları da aldı...
Yöresel Tatlarımızı Sizlere Nasıl Ulaştırıyoruz?
İADE EDEBİLİRMİYİM
TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti prensibimiz gereğince tüm ürünlerinin en lezzetli halleriyle sofralarınızda yer alıncaya kadar garantimiz altındadır.
TEDARİK SÜREÇLERİ HAKKINDA
Siparişinizde yer alan ürünler yörelerinden özel olarak tedarik edilir. Ortalama 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.
Etiketler:
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.