Cevizli Haşhaşlı Amasya Çöreği 1Kg

Cevizli Haşhaşlı Amasya Çöreği 1Kg
Cevizli Haşhaşlı Amasya Çöreği 1Kg

Cevizli Haşhaşlı Amasya Çöreği 1Kg

Fiyatı :
37,90 TL
Amasya’nın ünlü çöreği burada tam lezzetinde bulabilirsiniz.
Adet:
1000
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Amasya’nın ünlü çörekçisi Galip Amasya’ya uğrayanların ve Amasya’da yaşayanların ziyaret ettiği bir mekandır. Amasya’nın ünlü çöreği burada tam lezzetinde yenebilir. Amasya Pirinççi mahallesindeki bu fırın üç kuşaktan beri Amasya’ya gelenlere hizmet etmekte. Çörekçi Galip’i bu kadar ünlü yapan neden ise sırrını vermediği özel hamuru. Çörekçi Galip’in çıkarttığı çörekler ve poğaçalar sabahın erken saatlerinde tükeniyor. Bu nedenle buraya çörek yemeye gidenlerin sabah erken saatte gidip sıcak çörek ve poğaçalar arasından seçim yapması gerekli.

 

Amasya Çörekçi Galip’in ürettiği kendine özel çörekler Türk Patent Enstitüsü tarafından da onaylanmış durumda. 2006 yılındaki bu onaydan sonra ürünün adı Amasya Galip Çöreği olarak yer edinmiş. Çörekçi Galip Amasya turizmine de büyük katkı sağlıyor. Çöreklerin kutularında Amasya ve şehrin ortasından geçen Yeşilırmak’ın resimleri var ve poğaçalar uzun süre tazeliğini koruduğu için insanlar yaşadığı yere de götürebiliyorlar.

 

www.YoreselTatlarimiz.com 'da satılan tüm yöresel ürünler gerçek yöresinden ve o yörenin en meşhur markalarından sizin için özenle tedarik edilmektedir.Yöresel Ürünler sipariş üzere özel olarak yöresinden getirilmekte, bu sayede en taze ve sağlıklı biçimde size ulaştırılmaktadır.Yöresel Tatlarımız'ı farklı kılan özellik budur.

Bu ürünü alanlar bunları da aldı...
Yöresel Tatlarımızı Sizlere Nasıl Ulaştırıyoruz?
İADE EDEBİLİRMİYİM
TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti prensibimiz gereğince tüm ürünlerinin en lezzetli halleriyle sofralarınızda yer alıncaya kadar garantimiz altındadır.
TEDARİK SÜREÇLERİ HAKKINDA
Siparişinizde yer alan ürünler yörelerinden özel olarak tedarik edilir. Ortalama 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.
Etiketler:
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.